Medinės statybos grupė
Vartotojo vardas Slaptažodis Įsiminti slaptažodį
2024 m. birželio 23 d.
Verslo naujienosStraipsniaiSpecialistai patariaKontaktai
Lietuvių kalba Anglų kalba
KLASTERIO ĮMONĖS
SKELBIMAI
PAIEŠKA
NARYSTĖ KLASTERYJE

Mūsų paslaugos

Medinių namų gamintojų asociacija (RNGA), propaguojanti sveikus ir ekologiškus medinius namus, siekia suburti medinės statybos srityje dirbančias įmones, skatinti jų bendradarbiavimą ir pristatyti šių įmonių veiklą visuomenei.

 

Didžiausiame interneto portale apie medinius namus www.klasteris.lt visuomenei pateikiama išsami informacija apie įvairių sričių specialistus, straipsniai apie medinius namus, jų savybes, tipus ir statybą, o įmonėms – verslo pasiūlymai, skelbimai ir kita naudinga informacija.

 

Portalas apima tokias sritis kaip miško perdirbimas, rąstinių namų gamyba, statyba, įvairių sričių ekspertai, architektai, inžinieriai, žaliavų ir technologijų tiekėjai, komplektuojančių dalių ir interjero, eksterjero elementų tiekėjai bei kitos specializuotos įmonės.  

 

TAPĘ NARIU, JŪS GALITE:

 

Pristatyti produktus ir paslaugas. Interneto portale pristatyti savo veiklą tikslinėms grupėms ir visuomenei, aprašyti produktus ir paslaugas, talpinti nuotraukas bei šviečiamuosius straipsnius.

 

Gauti ir teikti verslo pasiūlymus. Prisijungus prie informacinės sistemos įmonės gauna verslo pasiūlymus iš užsienio ir Lietuvos, gali teikti savo pasiūlymus kitiems klasterio nariams.

 

Gauti aktualią informaciją. Informacinės sistemos pagalba įmonės gauna verslo naujienas, aktualius pranešimus, informaciją apie rengiamas parodas, verslo misijas, seminarus ir kt.

 

Gauti palankias sąlygas. Įmonėms taikomos nuolaidos reklamuojantis asociacijos leidžiamuose leidiniuose ir interneto portaluose, dalyvaujant asociacijos organizuojamuose renginiuose ir kt.

 

Įmones ir specialistus, norinčius įsijungti į klasterio veiklą, prašome užpildyti anketą.

Narsytė www.klasteris.lt mokama.