Vartotojo vardas Slaptažodis Įsiminti slaptažodį
2021 m. rugsėjo 18 d.
Verslo naujienosStraipsniaiSpecialistai patariaKontaktai
KLASTERIO ĮMONĖS
SKELBIMAI
PAIEŠKA
NARYSTĖ KLASTERYJE
Impregnantai ir dažikliai

UAB Almarūno prekyba

UAB „Almarūno prekyba“ yra oficialus „Altax“ atstovas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Pagrindinė įmonės veikla - naujos kartos impregnantų medienai (antiseptikai, antipirentai, valikliai) didmeninė prekyba. 

Įmonė įkurta 1990 metais. Turi didelį prekybos stažą ir gerus profesionalius vadybininkus. Labai lanksčiai dirbanti su visais klientais: prekybininkais, projektų valdytojais ar pavieniais asmenimis.

Vykdome didmeninę statybinės chemijos prekybą.

Sietyno g. 8, Vilnius 

(5) 2457451

 

http://www.altax.lt/


Produktai ir paslaugos

ALTAXIN – ilgalaikis spalvotas medienos apsaugos impregnantas –antiseptikas. Dažant nereikia jokio grunto. Medienos paviršiuje nesusidaro plėvelė, kuri pleišėja ir trupa. Apsaugo nuo naminių grybų, vabzdžių, lietaus, saulės (UV) spindulių, pelėsių. Naudojamas pastato viduje ir išorėje.


OGNIOCHRON – apsauga nuo  ugnies ir kenkėjų vienu metu. Naujos kartos antiseptikas –antipirenas. Ekologiškai švarus produktas. Produkto sudėtyje nėra pavojingų cheminių medžiagų.

Gaminamas kelių spalvų (žalias, raudonas, bespalvis). Sausame ir paruošto tirpalo pavidale.


BORAMON C30 – neišplaunamas impregnantas medienai su kontroliniu pigmentu lauko sąlygomis. Naudojamas pastato viduje ir išorėje. Sudėtyje nėra sunkiųjų metalų. Pagrindinė produkto savybė –naikina atsiradusį pelėsį ir pelėsinį grybą. Apsaugo medieną nuo naminių grybų, pelėsių, bakterijų ir vabzdžių.


DREWNOSOL PLUS – apsaugo statybinę medieną nuo naminių grybų, sukeliančių rudajį irimą, pamėlynavimą, pelėjimą ir techninių medienos kenkėjų. Ženkliai padidina biologinį medienos atsparumą. Suteikia medienai žalsvai melsvą spalvą. Po to galima dengti dažančiais impregnantais, bet tik tamsiais atspalviais, tada impregnuotą medieną galima naudoti ir lauke, veikiant krituliams. 


BORAMON – pelėsį ir pelėsinius grybus naikinanti priemonė, skirta mūrui, tinkui, dažytiems paviršiams ir medienai. Sudėtyje nėra sunkiųjų metalų, taip pat chloro. Nekenkia atmosferai. Naudojamas patalpų viduje ir išorėje. Preparatas patenka į mikroorganizmų vidų ir juos naikina. Nekenkia ir neišblukina paviršiaus ant kurio naudojamas.


PROKOR – neišplaunamas impregnantas sodo medienai naudojamai lauke: pavėsinės, tilteliai, tvoros, tvorų kuolai, vazonai gėlėms. Apsaugo medieną nuo pelėsinių grybų, vabzdžių, medienos kenkėjų. Puikiai tinka medienai kontaktuojančiai su dirvožemiu (pagrindinė produkto savybė).


APIKOR – bičių vaško pagrindu skaidri danga apsaugai nuo drėgmės. Apsaugo nuo atmosferos kritulių ir nuo oro drėgmės. Galima naudoti ir patalpų viduje. Vanduo neįsigeria į medieną, o greitai nuteka nuo impregnuoto paviršiaus. Puikiai tinka apsaugoti lauko baldus, pavėsines, pastato vidaus sienas.


HYLOTOX PLUS – geriausia ir analogų Lietuvoje neturinti priemonė nuo kinivarpų. Naikina medį graužiančius vabzdžius (kinivarpas) ir apsaugo nuo jų. Giliai prasiskverbia į medieną.  Preparatas naikina kenkėjus tiesiogiai vaikant jų virškinimo sistemą.


ALGAT – dumblius, kerpes bei samanas naikinanti ir nuo jų atsiradimo apsauganti priemonė. Puikiai tinka stogų, mūrų tvorų apsaugai. Nepabalina paviršiaus.


LUXDECOR – ekologiška, spalvota impregnuojanti priemonė medienos dekoravimui ir apsaugai.Produkto sudėtyje yra vaško, todėl paviršius papildomai apsaugotas ir neįgeria vandens. Produktas artimas gamtai, nes jo sudėtyje nėra skiediklio (pagamintas vandens pagrindu). Priemonė gali būti naudojame viduje ir išorėje. 


RENOVATOR – koncentruota priemonė medienos valymui ir balinimui. Greitai ir veiksmingai grąžina natūralią, šviesią ir šviežią išvaizdą. Išvalo medieną patamsėjusią nuo saulės (UV) poveikio.

IMPRAPOL – priemonė skirta šviežiai pjautos medienos apsaugai nuo pamėlynavimo ir pelėjimo (paruošimo ir sandėliavimo metu).


TAROIL DARK BROWN bei PINE TAR LAZURE – sudėtyje esama linų sėmenų aliejaus ir pušų terpentino, o Taroil Dark Brown dar ir pušų dervos. Gerai įsigeria į medieną, apsaugo ją nuo drėgmės, puvimo ir grybelių poveikio. Užtikrina gražų skaidrų ir atsparų vandeniui medienos paviršių. 


SAUNA BENCH PPROTECTION pagrindas yra linų sėmenų aliejus. Tai yra 100%  natūralus produktas. Alyva  įsigeria į medieną ir apsaugo ją nuo purvo bei drėgmės, sudarydama nelaidų vandeniui sluoksnį. Produktas tinka naudoti saunos suolams.

WOOD OIL alyvos medienai pagrindas yra tungų aliejus. Tai 100% natūralus produktas. Įsigeria į medieną, apsaugodama ją nuo drėgmės ir purvo, sudarydama nelaidų vandeniui sluoksnį. Padidina medienos storį ir išryškina jos tekstūrą. Ji tinka naudoti patalpose, kur yra padidinta drėgmė, pavyzdžiui, saunų sienoms ir luboms. Wood oil sudėtyje nesama jokių cheminių ingredientų, todėl ją galima saugiai naudoti vaikų kambario ar vonios kambario sienoms ir luboms.


 

TURPENTINE – LINSEEDOIL esama linų sėmenų aliejaus, pušų terpentino ir medienos apsaugos agento. Įsigeria į medieną, apsaugo ją nuo drėgmės ir purvo, sudarydama nelaidų vandeniui sluoksnį. Padidina medienos storį ir išryškina jos tekstūrą. Tinka seniems ir naujiems mediniams paviršiams iš tikmedžio, ąžuolo, beržo, raudonmedžio. Taip pat namų iš rąstų vidaus apdailai.

LINSEEDOIL yra natūralus šaltojo spaudimo linų sėmenų aliejus. Tai 100%  natūralus produktas. Įsigeria į medieną ir apsaugo ją nuo purvo bei drėgmės, išryškina medienos struktūrą. Taikytina mediniams paviršiams, kurie kontaktuoja su maistu. Tai visiškai natūrali ir nekenksminga alyva, naudotina patalpų viduje. 

<..Atgal