Vartotojo vardas Slaptažodis Įsiminti slaptažodį
2021 m. gruodžio 1 d.
Verslo naujienosStraipsniaiSpecialistai patariaKontaktai
KLASTERIO ĮMONĖS
SKELBIMAI
PAIEŠKA
NARYSTĖ KLASTERYJE
Lauko gaminiai

UAB Židinių meistrai

2002 metais lapkričio 28 d individuali įmonė buvo reorganizuota į uždarąją akcinę bendrovę UAB „Židiniu meistrai“. Tam, kad patenkinti kiekvieno kliento poreikius bei įgyvendinti jo norimą, gana dažnai sunkų projektą, buvo surinkta profesionalių meistrų komanda. Ji buvo apmokyta statybos gudrybių ir technologijų, kurios jau daugelį metų yra nepralenkiamos ir pasižymi puikia kokybe. Siekiant greičiau įvykdyti užsakymus, buvo įkurti du pagrindiniai įmonės padaliniai Vilniuje ir Alytuje. Turėdama didelį autoūkį, įmonė greitai ir kokybiškai aptarnauja šiuos regionus, o taip pat ir kitus Lietuvos miestus.

Čižiūnų k., Trakų raj.

(688) 88695

info@zidiniumeistrai.lt

www.zidiniumeistrai.lt  


Produktai ir paslaugos

Pagrindinė veikla: židinių, kaminų, orinio šildymo sistemų įrengimas, marmuro, granito apdaila. 


Mūsų įmonės patirtis, atliekant židinių montavimo darbus leidžia mums pirmauti ne tik Lietuvos, bet ir užsienio rinkose. Platus židinių pasirinkimo spektras, greitas ir kokybiškas jų sumontavimas Jūsų namams atneš jaukumą ir šilumą.


Šiuo metu UAB „Židinių meistrai“ yra viena stipriausių židinių montavimo ir projektavimo kompanijų, su kuria bendradarbiauja visi didžiausi šalies šildymo salonai. Klientui, užsisakiusiam mūsų firmoje židinį, nereikės bėgioti po parduotuves ieškant židinio ugniakuro, ar gipso plokštės – viskas palankiausiomis kainomis bus pristatyta klientui į namus židinio statybos proceso metu.

<..Atgal