Medinės statybos grupė
Vartotojo vardas Slaptažodis Įsiminti slaptažodį
2024 m. birželio 23 d.
Verslo naujienosStraipsniaiSpecialistai patariaKontaktai
Lietuvių kalba Anglų kalba
KLASTERIO ĮMONĖS
SKELBIMAI
PAIEŠKA
NARYSTĖ KLASTERYJE

Impregnantai ir dažikliai

UAB Almarūno prekyba
Sietyno g. 8, Vilnius

UAB „Almarūno prekyba“ yra oficialus „Altax“ atstovas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Pagrindinė įmonės veikla - naujos kartos impregnantų medienai (antiseptikai, antipirentai, valikliai) didmeninė prekyba.                

UAB Dažų centras
J. Kubiliaus g. 16, Vilnius

UAB „Dažų centras“ pagrindinės veiklos kryptis – didmeninė ir mažmeninė prekyba dažais.                

UAB Didmeksa
Jonavos g. 254, 44132 Kaunas

UAB „Didmeksa“ užsiima statybinių apdailos medžiagų didmeninė prekyba, statybinių įrankių nuoma, prekyba pramonine chemija.               

UAB Kaimo Sodyba
Neveronių g. 30, 52299 Kaunas

UAB „Kaimo Sodyba“ teikia kompanijos „Perma-Chink Systems“, Inc. produktus, skirtus rąstinių namų dažymui, apsaugai, valymui ir baigiamiesiems darbams.                

UAB Restauracijos medžiagos

Tunelio g. 60, 44405 Kaunas

Didmeninė ir mažmeninė prekyba vokiečių firmos „Remmers“ medienos apsaugos priemonėmis: dažais, lazūromis, lakais, aliejais, impregnantais, antiseptikais, skersai pjautos medienos stabilizatoriais, siūlių sandarinimo medžiagomis, sistemomis medinių langų dažymui, medinių langų priežiūros priemonėmis ir t.t.

UAB Retrorega
Kirtimų g. 2, 02300 Vilnius

UAB „Retrorega” veiklos sritis – medienos antiseptikų kūrimas ir gamyba. Antiseptikai: ASEPAS-1, ASEPAS-2, ASEPAS-3, BERŽAS, MEDITAS. Antipirenas FLAMASEPAS-2. Balikliai ir valiklai - BERŽAS, BIOSEPAS, BLICAS.                

UAB TONER
Raudondvario pl. 78, LT-47182 Kaunas

Didmeninė ir mažmeninė prekyba suomių firmos „Tikkurila“ ir Vivacolor medienos apsaugos priemonėmis t.y. lakai, antiseptikai, impregnantais, alyvos, beicai, glaistai, priešgaisriniai dažai ir t.t               

UAB Undena
Taikos pr. 92-710, 51180 Kaunas

Įmonė tiekia pramoninius, statybinius ir dekoratyvinius SIKKENS kompanijos dažus medienai. Taip pat teikia technines ir kt. konsultacijas.